24 Ağustos 2012 Cuma

beylikdüzü spor fitness - spa


Beylikduzu Spor Salonu


İstanbul spor merkezleri, istanbul beylikdüzü spor salonuspor merkezi, fitness salonu, basketbol okulu, yüzme okulu, tenis okulu, bayanlara özel spor merkezi, dalış okulu, paintball merkezi, dans okulu, kayak ve snowboard, savunma sanatları, açık ve kapalı havuzlar ve spor mağazaları,

İstanbul spor merkezleri, İstanbul'da spor yapmak isteyen spor severlere spor yapabilecekleri İstanbul spor salonları, spor merkezleri, fitness salonları'nın İstanbul haritası üzerinde yerlerini göstererek İstanbul'un hangi semtinde hangi spor merkezi, spor salonu, fitness salonu olduğu hakkında İstanbullu spor severlere bilgi verir.

23 Ağustos 2012 Perşembe

Sauna ve faydaları

Saunanın faydalanan kimseler için ( Spesifik ) bir tedavi hedefi yoktur. İnsan sağlığına koruyucu vücudumuzu doğayla uyum içinde yaşama hazırlayıcı asrımızın en korkunç hastalığı olan Stresin giderilmesindeki görevi kabul edilmelidir. Sauna insanın oturur halde sulu terlediği yerdir.Pasif durumda iken kaliteli şekilde terlemenin avantajları fazladır. En başta aktif terlemede oluşan yorgunluğun tam tersine sunada terleme ile yorgunluk giderilir.Toksik metabolizma artıklarının deri gözenenlerinden ter yoluyla uzaklaştırılması genel rahatlama ve gevşemeyi sağlar. Vücudun ısı, değişimleriyle kalp atım sayısı ( Nabız ) arasında doğrusal bir ilişki vardır. Saunadaki sıcak havaya bağlı olarak vücut ısısı artar, nabız atrışıda bununla beraber artar.
    -Sauna hakkında bilinmesi gerekenler
* Kalori yakar
* Kan dolaşımını hızlandırır
* Derin ve rahat bir uyku sağlar
* Kasları gevşetir
* Zararlı toksinlerin dışarı atılması sağlar
* Deri gözeneklerini temizler
* Stresi alır

Kese ve Köpük ile Hamam Terapisi


Kese
Geleneksel Türk Hamamı'ndaki kese uygulaması ile dünyadan uzaklaşın.  Kese ve köpük masajı ile şımarın.  beylikduzu spor salonu

Hamam kültürü

Geleneksel Türk kültürünü yansıtan çağdaş, hijyenik ve özenli hizmetiyle Türk Hamamı ve sauna vücuduna özen gösterenler için, özel bir mekan.Uzmanlara göre düzenli yapılan kese ve masajlarla vücudun nefes alışverişinin daha rahat ve akıcı bir hale getirmekte, kan dolaşımının yeterli olmamasından kaynaklanan ağrıların giderilmesinde zincirleme bir reaksiyonla kan dolaşımının düzenli hale gelmesinde önemli bir rolünün olduğu öngörülmektedir

EGZERSİZ BESLENMESİ

Kişinin yaş, cinsiyet, günlük hareketlilik ve yaşam şekli göz önünde bulundurularak istenilen performans ve görsellik geliştirilebilir.

Kişiye özel egzersiz ve beslenmenin uyumu ile değişimi yaşayacak, sağlıklı ve zinde bir vücuda ulaşmak için kat edeceğiniz yol kısalacaktır.

Yemek zevkinden mahrum olmayacağınız ve belirlediğiniz amaca hizmet eden bir beslenme düzeni oluşturulması konusunda best club beylikdüzü diyetisyenleri sizlere yardımcı olacaktır. 

Köpük Masajı

Şimdi Geleneksel Türk Hamamı'nda sizi yoran her şey köpük ağırlığında...

Hamam ve saglıklı yaşam

Daha hafif, daha derin, daha sakin…
Unutun. Dünü, bugünü, yarını... Sadece yaşadığınız rahatlığı ve sakinliği düşünün. Best club'ın spa alternatifleriyle anın tadını çıkarın.

beylikdüzünde spor

Sauna, HamamHavuzSpaFitness, Spor Salonu, Profesyonel Basket Sahası, Plates, Yoga, Aerobik, Masaj, Jakuzi - istanbul beylikdüzü